Przepychacz REMS Mini-Cobra S


Kod produktu: 170022

Dostępność: sprawdź dostępność

Cena netto: 1 355,00 PLN
Cena brutto: 1 666,65 PLN

REMS Mini-Cobra S - elektryczny przyrząd do czyszczenia rur z szybkim przełączaniem, do rur Ø 20 – 50 (75) mm. Dla spirali czyszczących Ø 8 i 10 mm.

  • Łatwe i szybkie zastosowania do udrożniania rur w kuchni, łazience, toalecie. Do szybkiego usuwania zatorów w rurach.
  • Błyskawiczna zmiana kierunku posuwu spirali do przodu /do tyłu przez szybkie przełączanie.
  • Niemiecka jakość
  • Do rur Ø 20 – 50 (75) mm
  • Do spirali Ø 8, 10 mm
  • Prędkość obrotowa: 0 - 550 min¯¹
  • Silnik uniwersalny 230 V, 50–60 Hz
  • Moc: 600 W
  • Waga: 5,2 kg

Konstrukcja
Jednostka napędowa i bęben spirali połączone w jeden zespół. Poręczna, lekka. Tylko 5,7 kg. Kombinowany uchwyt do pewnego prowadzenia urządzenia i sterowania automatycznego posuwu spirali do przodu i do tyłu. Łatwe udrożnianie również syfonów i ciasnych kolanek.

Szybkie przełączanie
Łatwa obsługa i szybkie usuwanie zatorów rurowych. Błyskawiczna zmiana kierunku posuwu spirali do przodu /do tyłu przez szybkie przełączanie także pod pełnym obciążeniem bez zmiany kierunku obrotów silnika, zapobiega splątaniu się spirali w przypadku nagłego oporu z powodu zatoru w rurze, zapewnia długą żywotność spirali.

Spirale czyszczące
Spirale czyszczące z wysokiej jakości rdzeniem ze specjalnie hartowanej stali sprężynowej. Duża elastyczność spirali umożliwia łatwy posuw, także przez ciasne kolanka. Końcówka spirali uformowana na kształt maczugi łatwo przechodzi przez łuki. Spirale czyszczące z rdzeniem ze stali sprężynowej zapobiegają osadzaniu się na nich brudu i wplątaniu w zwoje włókien tworzących zator.

Bęben spirali
Zabezpieczony przed korozją bęben spirali ze wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa sztucznego. Gumowa uszczelka zapobiega rozpryskiwaniu się brudu. Wentylacja bębna umożliwia samodzielne wysychanie spirali. Konstrukcja bębna pozwala na obserwację spirali i daje użytkownikowi możliwość jej ciągłej kontroli.

Napęd
Niezawodna jednostka napędowa. Wyjątkowo silna. Solidna, bezobsługowa przekładnia z poślizgowym sprzęgłem bezpieczeństwa. Uniwersalny silnik 600 W z wyjątkowo dużym momentem obrotowym w lewo i w prawo przy niskich obrotach. Bezstopniowa, elektroniczna regulacja obrotów w zakresie od 0 do 550 min-1 przy pomocy bezpiecznego włącznika impulsowego. Obroty regulowane są siłą nacisku na włącznik.

Zakres dostawy
REMS Mini-Cobra S (170022). Elektryczny przyrząd do czyszczenia rur z szybkim przełączaniem, do rur Ø 20 – 50 (75) mm. Dla spirali czyszczących Ø 8 i 10 mm. Jednostka napędowa z bezobsługową przekładnią, silnik uniwersalny 230 V, 50–60 Hz, 600 W z wyjątkowo dużym momentem obrotowym w lewo i w prawo przy niskich obrotach. Włącznik impulsowy. Bezstopniowa, elektroniczna regulacja obrotów sterowana włącznikiem. Bęben spirali ze wzmocnionego włóknem szklanym tworzywa sztucznego. Spirala Ø 8 mm, z rdzeniem, 7,5 m. W kartonie.